Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezért kirúghatnak a középiskol...

Ezért kirúghatnak a középiskolámból?

Figyelt kérdés

Szóval az történt,hogy egy gyakorlatunk volt,és a tanárunk akivel lettünk volna,ő elment szalagavatós próbára az osztályával,azt mondta találjuk fel magunkat csöndben,ebédeljünk ilyesmi.

Mi 6an kiültünk az ebédlőbe,én elmentem venni 1 teát magamnak,mire visszajöttem az egyik osztálytársam leült a helyemre,én megkértem 3szor szépen,azt mondta nem adja vissza a helyem,menjek már innen,én ekkor azt mondtam neki hogy a "k.va anyukád,ekkor megtépte a pulcsim,én megszorítottam a nyakát,ezután ő lökdösödött,majd kiküldték az ebédlőböl,és hazament.

Azután beszéltünk, és ma közölték,hogy ebböl fegyelmi eljárás lesz,anélkül hogy megkérdeztek minket,ma kérdeztek ki,mikor már a fegyelminek megvan a pontos dátuma,szóval elöbb feladták,minthogy meghalgattak minket.

A srác se akar komolyabb ügyet ebböl,jóba vagyunk,bocsánatot kértem,meg is bocsáltott,csak akkor felidegesítettük magunkat éppen,és az miatt történt.

Az eset csütörtökön történt,pénteken az osztályfönököm elküldte a srácot orvoshoz,most van 1 papírja hogy látszott a hüvelyk,és a mutató ujjam a nyakán.

Szerintetek ezért mit kaphatok majd?

Gondolom nem kirúgás,mivel a sráccal mi már megbeszéltük ezt az egészet,de azért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

Köszönöm.



2015. febr. 9. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
semmi nem lesz belole, két tacskó megakarta mutatni ki a főnok :D
2015. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mások?
2015. febr. 12. 19:06
 3/7 A kérdező kommentje:
legyen így.:D
2015. febr. 13. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül ráakadtam a kérdésre. Mi lett?
2016. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Hányadikban volt ez?
2016. máj. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Na mindegy -
2016. máj. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy mi lett belőle...
2021. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!