Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A szakmai pályámat befolyásoln...

A szakmai pályámat befolyásolni fogja az identitásom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy rendőri pályára készülök és nem igazán vagyok biztos benne,hogy az identitásommal minden okés lesz a továbbiakban. Már emlegették páran saját véleményként (a saját anyám is),hogy a rendőri pályafutásomról mondjak is le,mert nincs értelme folytatni így...Na már most,a probléma,hogy én egy leszbikus lány vagyok, nem tudom,hogy ez mit és mennyire befolyásolja a szakmai fejlődésemet/tanulmányaimat. Ezért szeretném tudni,hogy mire számítsak. Tippetek,ötletetek van? Esetleg hozzáértő személy tudna válaszolni?

Még csak most kezdtem bele,kezdő kilencedikes vagyok,15 éves.



2015. febr. 12. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Jól van, majd elmúlik...
2015. febr. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
53%
A rendőrlétnek mi köze van a magánéletedhez? Betartod és betartatod a szabályokat, ha úgy adódik, ítélkezel mások felett. Nem fogsz elengedni egy lány bankrablót/gyilkost, mert "ú gec micsoda bige!". Akkor mégis milyen szempontból akadályozhatna? Nem indulsz neki kisebb sikerekkel, mintha mondjuk ügyvédnek vagy bankárnak készülnél. Nem is értem...
2015. febr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon relatív és attól függ, hogy te magad hogyan viselkedsz. Én vezető pozícióban vagyok, a kollégáim egy része tudja, hogy leszbikus vagyok, de ez egyszerűen nem téma velük. Néha van viccelődés, de az is becsomagoltan. A magánéletem csak rám tartozik, meg a közeli barátaimra. Nem beszélve arról, hogy a külsőm sem árulkodik elsőre arról, hogy a nőket szeretem, ami szerintem eléggé fontos. Nem tartom igazán előnyösnek és helyesnek, amikor egy nő már úgy néz ki, meg úgy viselkedik, mint egy pasi. Szerintem csak ezekre vigyázz és minden oké lesz.
2015. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

1. Kussolj róla!Ha kérdik egy tesztnél hazudj!!!

2.Akkor lesz gáz amikor a férfi főnököd rád akar mászni.Ha nem engeded neki oda az előmenetel és a jó beosztás!

3.Zsarolhatnak vele akár a kollégáid akár a bűnözők.

4.Kussolj róla!Ha kérdik egy tesztnél hazudj!!!

2015. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 3-as válaszoló,a te kiírásod volt az egyetlen hasznos...a többi nagy részben felháborodás és ilyen-olyan hülyeségek voltak,szóval nagyon köszönöm a válaszod!
2015. febr. 12. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Én írtam a 4.-et,és bocs,hogy nem irodalmi stílusban tettem,de hidd el nem hülyeség! Majd megtapasztalod ha odakerülsz!
2015. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Leszbikus nő vagyok, nyíltan meleg, de nekem már saját vállalkozásom van, és nincs főnököm.

Amikor még cégnél dolgoztam, kis létszámú IT fejlesztő vállalkozásnál, szimpatikus főnök/tulaj mellett, vezető beosztásban, ott is megengedhettem magamnak, hogy felvállaltam.


Egy nemzetközi vállalati környezetben, főleg vezető pozícióban megteheted, hogy out vagy, de a rendőrségnél, ahol az állomány nagy része éppen csak egy tizedfokkal kulturáltabb azoknál, akiket üldöznek, nem gondolom, hogy éppenséggel tombol a homofília és az elfogadás.

Sajnos én arra tippelnék, hogy a rendőrségi pályán ezt egy leszbikus nőnek titkolnia kell.

Akiről tudok, hogy rendőr volt leszbikusként, az például a Terecskei Rita, a Zanzibár énekesnője, se ő még most, a pályaelhagyás után sok évvel sem jött ki nyilvánosan.

2015. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: Nincs az egészben semmi misztikus, csak meg kell tanulni normálisan kezelni és normálisan viselkedni. Szerintem a homofóbia sokszor inkább abból ered, hogy sok meleg provokál, büszkék arra, ami valójában teljesen természetes, normális, kihívóak. Ez érvényes férfiakra és nőkre is egyaránt. Voltam pár leszbikus buliban Pesten és eléggé ki is ábrándultam, mert 60%-a a jelenlévőknek úgy nézett ki és úgy viselkedett, mint valami bunkó pasi, kamionsofőr fazonban. Na az ilyesmit nem ártana mellőzni. Nem kell feltűnősködni és minden rendben lesz. :) Én ismerek leszbikus rendőröket, akik nyíltan vállalják és nem panaszkodtak még. :)
2015. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!