Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 2014 ben érettségiztem, de...

Ha 2014 ben érettségiztem, de egy tantárgyból ismétlő érettségit teszek, hogy jobban sikerüljön azt kell valahol jelezni a felvi.hu e-felvételiében?

Figyelt kérdés

Volt olyan választási lehetőség, hogy 2015ben érettségit teszek de a súgóban azt olvastam, hogy ennek nem szentelnek fontosabb figyelmet.


Azért lenne ez fontos, mert a mostani érettségi százalékaimmal nincs meg a kellő pontszám, viszont az érettségi másolatát csatolnom kellett mert azt már az előző évben megszereztem, és ha ismétlő érettségit teszek akkor arról csak törzslapkivonatot vagy mit kapok, és ha azt én feltöltöm juli 8. áig a felvi.hu-ra akkor az beleszámít a pontszámításba? vagy azt kell valahol külön jelezni, vagy ilyen helyzet esetén mi a teendő?


2015. febr. 12. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy beleszámít.

A most 12.-eseknek még érettségiük sincs, nem véletlen van júliusban a határidő.

2015. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van a felvinél az érettségi rész alján, H egyéb vizsga szándék idén, és ott jelöld be, amit majd újra megcsinálsz
2015. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. febr. 13. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!