Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy elvégezzem...

Mit tehetnék, hogy elvégezzem az egyetemet?

Figyelt kérdés
Van pár 3/3-as órám, amit nem teljesítettem 3-szorra sem. Ugye ez kirúgással jár, na de nem rúgtak ki (fizetős vagyok), viszont így nem fogok tudni végezni. Mit tehetnék? Van esetleg valami jogom, amit érvényesíthetnék, hogy fel tudjam venni 4–szerre az órákat?

2015. febr. 13. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Újrafelvételizel, majd megpróbálod elfogadtatni a már megcsinált tárgyaidat.
2015. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bemész a tanulmányi osztályra és érdeklődsz a lehetőségeidről. Talán lehet valamiféle méltányosságot kérni, vagy kiskaput találni a TVSZ-ben. Ebből készülj fel, mire mész.

Én úgy tudom, hogy eme szabály szerint nem felvételizhetsz újra sem, mert viszed magaddal a "sorsod", szóval hiteles infót biztos csak a tvsz-ből, vagy a to-tól tudsz meg.

2015. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
TVSZ mindenképpen. Jó eséllyel lesz dékáni méltányossági lehetőség. DE! ha ezt ellövöd és nincs meg,akkor bizony pápá. Az újrafelvételinél pedig tiszta lappal indulsz. A korábbi teljesített tárgyaidat pedig tantárgybeszámítási kérelem keretében el tudod fogadtatni.
2015. febr. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Méltányossági lehet ilyen esetben a neptunban kitölteni
2015. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!