Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha holnap lesz...

Mit csináljak ha holnap lesz a szóbelim?

Figyelt kérdés
Gimnáziumba jelentkeztem, a központit már megírtam, most jön a szóbeli. Nagyon izgulok, mert már HOLNAP hallgatnak meg. Borzasztóan izgulok, Humán szakra mennék, és csak az Irodalom részéből tudok valamit...(nem sokat) A nyelvtan részéből nem vettem szinte semmit... Szeretnék jól lefelelni, de ha szemtől-szembe kell nézni, kicsit izgulok. De ha meg arra gondolok hogy holnap lesz, kiver a víz, és nagyon izgulok, és félek hogy nem sikerül, pedig én szeretnék oda járni. Mit csináljak hogy jól eltudjam mondani? (legalább is amit tudok)? Kérlek, segítsetek! Nagyon be vagyok pánikolva. :(

2015. febr. 17. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez már csak így van, ha az ember nem készült fel, de mégis akar valamit.
2015. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ők is tudják, hogy a gyerekek izgulnak ilyenkor, ezt bele is kalkulálják, ha nézik egyáltalán.


De én pl mindig tollal játszottam felelések közben, mert az lenyugtatott

2015. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én leszek ott meg az igazgató, az igazgató-helyettes, és egy szaktanár. De akkor is nagyon izgulok. Most láttam hogy holnap kell mennem meghallgatásra, és nagyon megijedtem, hogy ILYEN HAMAR?! Bárcsak az utolsó helyébe lennék, de ez van. Azonban amit tudok, azt hogy mondjam el hogy ne blokkoljak le?
2015. febr. 17. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd írj, mi volt.. 14/l
2015. febr. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Énis holnap megyek méghozzá elsőnek vagyok beosztva... Az írásbelit elrontottam Úgyhogy ezen múlik minden de nem izgulok.. Próbálok nyugodt lenni és tanulok
2015. febr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült nektek? :)
2015. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!