Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha én felvételiztem egy...

Ha én felvételiztem egy egyetemre, de még sem akarok menni akkor átlehet valahogy passzolni valakinek az érvényes jelentkezésem aki lekéste?

Figyelt kérdés
Így -9000 Ft-ban vagyok, gondoltam segítenék valakinek.

2015. febr. 17. 17:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehát lehetséges módosítani teljesen az adatokat (lényegében az én adataimat teljesen módosítjuk egy másik személyére)? Azt hiszem a hitelesítés határideje február 23., módosítani meddig lehet?
2015. febr. 17. 18:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz módosítani, ezt vasárnapig tehetted volna meg. A hitelesítés határideje február 23, de 2 napja már semmit nem lehet módosítani. A hitelesítés csak arra való, hogy jelezd, valóban elindulhat a felvételi eljárás.
2015. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"

Az Ön jelentkezése hitelesített, ezekben az adatokban jelenleg nem módosíthat, az űrlaphoz nem férhet hozzá!


Hitelesített adatait egyben megtekinheti az Ellenőrzés és hitelesítés menüpontban.


Előreláthatólag 2015. április végétől lesz majd lehetősége használni az e-felvételi ügyintézési funkcióit, vagyis személyes adatot módosíthat, megváltoztathatja egyszeri alkalommal jelentkezési helyeinek sorrendjét, jelentkezési helyeket vonhat vissza, illetve pótolhat elektronikusan dokumentumokat legkésőbb 2015. július 9-ig. "


Most ezt írja ki, ez esetben áprilistól lehetőség lesz arra, hogy valaki másnak átpasszoljam a jelentkezésem?

2015. febr. 17. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni, ha te hitelesítetted.
2015. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Átpasszolni?!! Mi ez, piac??? Jajjjj.....
2017. febr. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!