Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hová menjek tovább? milyen...

Hová menjek tovább? milyen szakmát válasszak?

Figyelt kérdés
Most 11.-es vagyok de lassan el kellene döntenem mi szeretnék lenni és hogy merre menjek tovább? Én olyan szakmát szeretnék választani ahol állatokkal lehet foglalkozni (nem állatorvos) és amivel el lehet helyezkedni. van ilyen? előre is köszönöm
2015. febr. 17. 22:09
 1/5 anonim válasza:
Ilyen jellegű állást leginkább nonprofit szervezeteknél találni mint önkéntes... Egyetlen ami eszembe jutott, az a kutyakiképző, bár gondolom az is OKJ-s, én meg egyetemben/fősuliban gondolkodnék a helyedben.
2015. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Hentes szaksuli+német/angol nyelv.
2015. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Hivatásos vadász+angol nyelv.
2015. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szakma? Nem igazán van ilyen szerintem, mármint ami nem ilyen kutyás őr szintű. Biológiára mehetsz, zoológusként már sokkal jobb kilátásaid vannak, persze nem itthon.
2015. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van pár ilyen egyetemi képzés.

2015. febr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!