Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » S. O. S nagyon fontos! Gimnázi...

S. O. S nagyon fontos! Gimnáziumi szóbeli felvételi? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Most szerdán kell mennem szóbeli felvételizni, azt mondták hogy az ellenőrzőm kell vinnem és kézzel irt önéletrajzot. De mit irjak az önéletrajzba? Egyébként azt mondták hogy ez csak egy elbeszélgetés lessz. Egyébként ez a suli ilyen hites. És hát én nem vagyok hivő, se megkeresztelve... (De azt ne kérdezzétek hogy akkor mért jelöltem be) És milyen ruhába illik ide menni? És hogyha beteg vagyok akkor is elmenjek? (Bocsi ha hosszú lett)
2015. febr. 23. 20:42
 1/4 anonim válasza:

Szia,en ma voltam. Nekem is kellet ,,oneletrajz,, vagyis fogalmazast kelett irnom magamrol, celjaimrol stb.tegnap ejfelig szerencsetlenkedtem vele.nem tudom h ez ugyan az e szval nem akarok hulyesegeket mondairni. Mindenkeppen sztem unneplobe menj! Es beszelj hangosan, erthetoen az mar fel siker :) de most tenyleg ( en halhan beszeltem es izgulatm pedig nem lett volna miert)

szval sok sikert!!

2015. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szia énis holnap megyek szintén hites gimibe és énse vagyok hívő bár meg vagyok keresztelve...borzalmasan izgulok de hogy válaszoljak: önéletrajzról nem tudok semmit se mondani szerencsére nekünk olyat nem kell de nekünk azt tanácsolták hogy valami ünneplő szerűbe mennyünk és semmiképp se kihívó külsőbe...remélem segítettem és sok sikert!!! ;)
2015. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat sokat segítettetek. És ünneplőhöz muszály inget felvenni? Vagy elég ha egy csipkés hosszujjú felsőt veszek fel ami fehér?xdd de nem látszik át..
2015. febr. 24. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fehér felső az jó lesz :)
2015. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!