Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azok a bizonyos "egyetemi,...

Azok a bizonyos "egyetemi, főiskolai évek"! Nektek milyenek voltak? Hogy gondoltok vissza rájuk? Egyáltalán gondoltok-e rájuk?

Figyelt kérdés
Tartod-e kapcsolatot az akkori csoporttársaiddal? Nehéz volt? Mennyire éreztétek a szabadságot? Újrakezdenéd? Megtbántad? Minden érdekel!
2010. febr. 13. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

NEkem akkor sem volt könnyü - nem a tanulás, hanem az önállósodás, kevés pénzzel. Csak ritkán gondolok rájuk, mert nem voltak semmilyen szempontból kiemelkedöek, illetve enyegesen másabbak, mint a középiskola. Eygetlen csoporttárssal sincs kapcsolatom, de találkozókat se szervez senki.

Azt nem bántam meg, hogy szereztem egy diplomát, most már nem kezdeném el mégegyszer, de ha újra akkor lenne, akkor is igy csinálnám.

2010. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Horror volt, a legnyomasztóbb időszak. Van egy-két barátom, akivel tartom a kapcsolatot. Hogy mennyire éreztem a "szabadságot"? Viccelsz? Heti 80-90 óra gürcölés volt, és nem fizettek érte, hanem én fizettem. Nem volt egy fillérem se, kényelmetlenül laktam, szemetet ettem, semmire se volt időm és pénzem, kialvatlan és éhes voltam. Előtte és utána még/már jó volt.
2010. febr. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!Sajnálom kedves utolsó,hogy így érzel és gondolod..

várom a további válaszokat:)

2010. febr. 14. 10:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Küzdelmes volt, de nem rossz.
2010. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!