Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy még mindig...

Lehetséges, hogy még mindig az egyetemre jár?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm, most harmad éves a Debreceni Egyetemen vegyészmérnöknek tanul. Nagyon ritkán jár be az egyetemre, maximum egy hónapban egyszer, de akkor is szinte fél órát sincs bent. Érdekelne engem, hogy nincs kötelező labor vagy valamilyen előadás, amelyre kötelező a megjelenés, esetleg igazolni lehet a hiányzást? Úgy hallotatam, hogy van labor, amire a megjelenés kötelező de ezt is csak egy első éves egyetemistától tudom, szóval nem tudom, hogy folyik ez a felsőbb éveseknél. A lényeg, lehetséges-e, hogy még mindig az egyetemre "jár" ? A válaszokat előre is köszönöm!

2015. márc. 4. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem sikerült 22 félév alatt elvégezni az egyetemet :)

ha van is katalógus aláirják a haverok, max ahol beugrót is kell irni oda jár be a lusta ember

2015. márc. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!