Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a Xántus János Gimnáziu...

Milyen a Xántus János Gimnázium? (Minden érdekel.

Figyelt kérdés
..milyen programok vannak,milyen a gólyatábor, az első nap a suliban, táborok, diákok,tanárok, illetve hogy kik jelentkeztek oda és milyen szakra)
2015. márc. 5. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyelven erős gimi.

A csereprogram a legjobb :)

A gólyatábor is szórakoztató, főleg a tánc.


Ezt diákvéleményekből írom, nem vagyok Xantusos :D

2015. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) koszi a választ.... Még szivesen várok másoktól is
2015. márc. 7. 14:34
 3/8 anonim válasza:
Én oda jelentkeztem angol kozephaladora:) eredetileg idegenforgalmira, csak hat azt megszuntettek-_- + meg olaszra is jelentkeztem, de oda csak azert, hogy tuti felvegyenek:DD te mire jelentkeztel?
2015. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak: Én is angolra jelentkeztem csak még az nem lett eldöntve hogy haladó ba vagy kezdő angolcsoportba tesznek. Az angol teszt dönti el. Te azt megírtad? (Én csütörtök 8-kor irtam)
2015. márc. 9. 14:10
 5/8 xLiliix válasza:
en 0.-os vagyok a xantusban es sajnos elmegyek jovore, mert ne. erzem ott jol magam.
2015. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
xLiliix nevű felhasználó miért nem érzed jól magad a xántusban? rossz a suli, vagy a diákok?
2015. márc. 11. 19:23
 7/8 anonim válasza:
Nagyon sok féle ember van, mint a legtöbb helyen:)ha nem vagy bunkó veled sem lesznek azok!Én nagyon szeretem,2 év angol után most középfokúztam:)
2015. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mar egy ideje a Xantusba jarok es be kell valljam egyre kevesbe szeretem...

A kozosseg nagyon klikkesedo, tele sznobokkal akiknel minden csak a penzrol, menosegrol szol

A tanarok nagyon valtozoak, vannak rettenetesek, akik semmit nem tanitanak, de azert szamonkernek, es vannak nagyon jok (foleg az angoltanarok)

Program semmi, egy sportnap van aminek semmi ertelme, es egy konyvtarak ejszakaja ami elvileg jo szokott lenni.

Az orarendek nagyon rosszul vannak osszeallitva, lyukas orak, napi 8-9 ora egy nap, sokszor felesleges tantargyakkal, maskor pedig biosz-fizika-matek koveti egymast.....

Maga az iskola amugy eleg rendezett, normalis, tiszta, a wcket leszamitva.

Szerintem 1 evig erdemes ide jarni, ugyanis az elso nyelv oktatasa tenyleg nagyon eros, de utana tipli

2015. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!