Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogos volt, hogy beszóltam...

Jogos volt, hogy beszóltam egy tanáromnak?

Figyelt kérdés

Van egy tanárom, aki pikkel rám. Már 9.-ben mikor bementem órára, akkor sem kedvelt. Én se őt. Bármit csinálok órán, semmi sem jó neki. Vagy azt mondja, hogy nem szabályos, vagy valami hasonló indokkal lehúzza a jegyem. Ma kérdőre vontam, hogy miért. Erre elő jött azzal, hogy a többiekkel szemben lenne kib**as, hogyha én jó jegyet kapnék, mert ugye én nem csinálom jól az adott feladatot. Ez így oké is lenne , de pl. Az reális, hogy egy másik lány ugyanúgy csinálta a feladatot, mint én, és neki elfogadta, nekem nem. Szóval ezt untam meg, és szóltam be neki elég csúnyán. Nekem kellene bocsánatot kérnem , mert megmondtam amit gondolok?

15l


2015. márc. 5. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont tudni kell a megfelelő alkalmat, amikor ezt az észrevételed közlöd.
2015. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
akkor helyesen cselekedtél, hogy ha előtte bemutattad a feladatod összehasonlítva egymás mellett a másikkal és nem fogadta el. viszont ez a reakciód talán tovább növelte a konfliktust.
2015. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ne, nem mutattam be neki a feladatot. Egyszerűen csak megmondtam, amkt gondolok, elegem lett a folytonos kivetelezeseiből, és abból, hogy bármit csinálok, semmi nem jó.


Köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 5. 20:02
 4/7 anonim válasza:
nehazudj
2015. márc. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 4es. Szerintem nem kell itt lenned, ha nem tudsz normál választ írni, és provokatív üzenetekkel elarasztani. Az üzenet szövege meg inkább csak téged minősít. -.-"
2015. márc. 7. 10:28
 6/7 anonim válasza:
most menő vagy
2015. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
miazhogy bemertél szólni a tanárodnak?
2015. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!