Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok remek kifogást arra...

Tudtok remek kifogást arra hogy most az egyszer miért ne menjek zenére?

Figyelt kérdés
Megbolondult a tanár és elég nagy terjedelmű darabokat ad fel házinak. Nem lenne ezzel baj de a héten nem tudtam rá készülni és ő ezt nem fogadja el kifogásnak szóval valami nagyon ésszerű kellene hogy miért nem tudok most az egyszer menni! SOS!

2015. márc. 9. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Most írok tanácsokat,amik eszembe jutottak,de nem tudom mennyire felelnek meg neked:

Mondhatod,hogy menned kell temetésre,menned kell esküvőre,orvoshoz van akkorra időpontod(amit nem lehet áttenni vagy valami),előző nap szólsz neki,vagy pár nappal előtte,hogy úgy néz ki beteg lettél,és nem vagy olyan jól,valószínű nem tudsz menni,mondhatod azt is,hogy aznap lesz egy verseny valamilyen tantárgyból,vagy aznap osztálykirándulás,vagy aznap nyelvvizsgázol,vagy valamilyen tantárgyból osztályozód lesz..

Most ennyit tudtam neked összeszedni :D Majd írok,ha lesz valami új ötlet.

De írj te is,hogy végül mi lett a dologgal :D

2015. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még annyit tanácsolnék,hogy ha pl. mondod,hogy temetésre/esküvőre mégy,akkor mondhatsz egy várost,ami az ország másik végében van,és azt úgysem tudja leellenőrizni :D Ha aznap van valahol nyelvvizsga,mondhatod azt is,hogy pl. a nem tudom milyen nyelvvizsga központban pl. angolból mégy szóbelire.Vagy,kitalálhatod,hogy 2.idegen nyelvből mégy,vagy tanulsz már egy új nyelvet,és meg akarod próbálni,vagy ilyesmik.

Utána kitalálhatod, pl. azt is,hogy mi volt a képen,amiről beszélni kellett,vagy milyen szituációt húztál,miről szólt a magnó,vagy bármi.

:D


Szerintem viszonylag jó tippeket adtam,de azt nem tudom,hogy pl. a szüleidnél nem tudja-e leellenőrizni.

Ha nem,akkor probléma megoldva,ha igen,akkor ..nem tudom.

Később,ha pl. a nyelvvizsgát mondod,és kérdezi,hogy van-e eredmény,meglett-e,talán biztosabb,ha azt mondod,hogy nem. (és akkor nem kell kitalálni hogy hány pont stb.)de ha azt mondod,hoy meglett,abból is "ki lehet mászni" valahogyan.

2015. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!