Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik volna...

Szerintetek melyik volna okosabb megoldás?

Figyelt kérdés

Nos, 9.es vagyok, társadalomtudományok karon, mivel nem jött össze a matematika-informatika kar, de nekem a célom, hogy programozó legyek, de most ebben a helyzetben nem tudok dönteni...

1.Lehetőség: 9.végén különbözeti vizsgával átiratkozok a matematika-informatika osztályba.

2.11-12.-ben infó órákat veszek, leérettségizek informatikából és egy egyetem informatika karára felvételizek.


Nem tudom melyik választás lenne jobb számomra, az első azért nem jó, mert nem ismerném az új osztályt és nem tudom hogy be tudnék illeszkedni vagy sem, a második meg amiatt, hogy ez nem annyira biztos módszer mint az első.

Segítsetek kérlek!


2015. márc. 11. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg időd van még eldönteni mi legyél.

A programozáshoz inkább az erős matek tudás kell mintsem informatika. Az is kell félreértés ne essék, de az elején úgyis matek lesz a lényeges a tárgyak többségénél. De ha ezt már eldöntötted, hogy mindenképp programozó leszel akkor jobb ha átiratkozol.

2015. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A matekkal nincs gond, mert az mindig is ment nekem.

2 év elég lenne ahhoz, hogy behozzak 4 évi matek anyagot(9-12) és 4 évi informatikát? Persze tanárral.

2015. márc. 12. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szorgalmas vagy és lesz rá időd a suli melett akkor biztosan behozható. De matekot emelt szinten kell tudni ez a minimum :D Ha most nem emelten tanulod akkor mindenképp oldd meg valahogy.
2015. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igyekszem megoldani :) Köszönöm a válaszokat, megy a zöld kéz mindenkinek! :)
2015. márc. 12. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!