Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miről szól egy kútkezelői...

Miről szól egy kútkezelői okj-s tanfolyam?

Figyelt kérdés
Hogyan kell ezt elképzelni? Mennyire nehéz?
2015. márc. 12. 07:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem csak tervbe volt egy ilyen képzés amikor jelentkeztem ilyen állásra, és nekem nagy vonalakba úgy mondták el hogy ott egy adott kútnál elmagyarázzák milyen elven működnek a készülékek, mire kell odafigyelni kezelésnél, a kassza, fizetési rendszer alapelvét magyarázzák el, meg minden olyan dologról szó van ami egy benzinkúton megtalálható. Meg ugye vannak egyéb illemek hogy a vásárlókkal hogyan kell bánni, mi alapján járjunk el bizonyos konfliktusok esetén, illetve ezzel még vállalkozói részét is kitanulja az ember hogy jogosult legyen saját kutat nyitni ha éppen úgy hozná az élet.
2015. márc. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!