Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy kissé nehezen megy a...

Egy kissé nehezen megy a tanulás és magamat is elég nehezen veszem rá, hogy elővegyek bármilyen tantárgyat :c nem akar megjönni hozzá a kedvem:/ Ha fizetnének érte az még jó is lenne de nincs sok inspirációm. Olyan nehéz így, mit tanácsoltok? ^^ 16/L

Figyelt kérdés

2015. márc. 16. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

először is kapcsold ki a számítógépet, mert a GYK, FB és társai elveszik a figyelmedet

az én időmben még nem volt internet, tanultam is keményen, elérve azt, hogy most azért fizessenek, hogy (másokkal) tanuljak

2015. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te komolyan azt varod h fizessenek azert h tanulj? XD ezzel nem masoknak hanem magadnak teszel szivessget hanem magadnak, sot meg az oktatasert se kell fizetned.

De ha motivacio kell tessek: en azert tanulok h bebizonyitsam h okos vagyok (elsosorban magamnak es azoknak akiket en okosnak tartok).

Vagy tanulhatsz azert is h ha felnott leszel jol keress es a gyerekednek jo peldat tudj mutatni es egy kellemes eletet biztositani. Vagy csak siman azert is hogy ne maradj sik hulye ;DD valassz! ;)

(Ja es a penzbeli motivaciorol annyit h nem mindenkinel mukodik. A baratnomnek megigertek a szulei hogyha vegre rendesen fog tanulni es 4,5 folott lesz az atlaga akk elviszik hawaiira. Nos a csaj nagyon ertelmes de igy is lusta volt leulni tanulni ugyh nem lett meg... En pedig igazabol magamat motivaltam tavaly mert a szuleim ugyse dicsernek meg, es jeles lettem.)

2015. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!