Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit irassak be az ellenörzőmbe?

Mit irassak be az ellenörzőmbe?

Figyelt kérdés
Beírták a suliban hogy bukásra állok egy két tantárgybol(a lustaság miatt van ez). Ezt én anyámmal megbeszéltem hogy kijavítom meg stb de be kéne menni a szülőnek fogadó órára de anyum nem kar bemenni és ma beszéltem az of-vel és azt mondta hogy azért jöjjön be és ne beszéljem le róla. De anyum nem akar bemenni és azt mondta h én beszéljem meg a tanárokkal hogy tanulni fogok meg stb... de az ellenőrzőbe be kell írni hogy melyik tanárokkal beszél vagy egyikkel sem. És most nem tudom hogy mit írjunk a mellé hogy nem megy hogy miért nem megy vagy mit mondjak a tanárnak. Nagyjából ennyi a válaszokat előre is köszönöm.

2015. márc. 17. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
anyukád vegye fel a telefont, és hívja fel az osztályfőnököt. Nem csoda, hogy ilyen lettél, ha őt is kb ennyire érdekli a dolog.
2015. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én a kérdésemre szeretnék válaszokat... valaki más?
2015. márc. 17. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:

"De anyum nem akar bemenni és azt mondta h én beszéljem meg a tanárokkal"


- Azért megdöbbentőü, hogy édesanyád ilyen szempontból nem érett még nem érett meg a szülői feladatatra. Egy dolog, hogy a gyerek a szülővel intéztet dolgokat, de fordítva? Nem jó kedvében áldozna a tanár időt arra, hogy a szülővel elbeszélgessen. Ha meg valami mást szeretne, hívja fel az osztályfőnököt, és fejezze be a szégyenkezést. Az a legegyszerűbb.

2015. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"én a kérdésemre szeretnék válaszokat... valaki más?"


- A kérdésedre ennyi a válasz. Ha édesanyád nem hajlandó saját magától cselekedni, írhattok aztán bármit az elleneőrzőbe, az osztályfőnöknek úgyis ugyanaz lesz a véleménye.

2015. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Válasz volt a kérdésedre. HA már gyereket vállalt, akkor ne csak akkor legyen az anyja, mikor miken csodaszép, vállalja fel azt is, hogy elrontott valamit.
2015. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért nem tud bemenni?

Nem igaz, hogy egyszer sem tudna ráérni

2015. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem nem tud, hanem nem akar bemenni... :(
2015. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nagy Alexaa válasza:

Szerintem írd az ellenőrzőbe azt, amit anyukád mondott: hogy nem megy be, mert nem akar. Ha mást írnál, előbb-utóbb kiderül és még azt is mondják a tanárok, hogy nem vagy őszinte. Talán méltányolják az őszinteségedet és még melléd is állnak anyukád helyett.

Remélem felkötöd a nadrágot és rákapcsolsz a tanulásban,mert már mindjárt itt az év vége.

Bízom benne, hogy minden rendeződni fog, ügyes legyél.

2015. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!