Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit irjak a kérelembe ha egy...

Mit irjak a kérelembe ha egy másik iskolába szeretnék átmenni?

Figyelt kérdés
Az Eötvös József Gimnáziumról lenne szó. Most egy Szakközépbe járok. Voltam az Eötvös József Gimnázium igazgató uránál és azt mondta irjak egy kérelmet neki.Mit irjak ? Igazából 2 hónapja járok ebbe a suliba mert Erdélyből jöttem és a szüleimnek ezt a szakközép sulit ajánlották. Nekem egyáltalán nem tetszik sem az osztály sem az oktatás.Könnyűnek találom az egészet és többet szeretnék kihozni magamból és én úgy gondolom hogy ebben a gimibe megtehetem. 9. osztályba járok. Előre is köszönöm

2015. márc. 20. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Na, pont azt írd le, amit most mondtál! :) Írd le, hogy színvonalas oktatásra van szükséged, és úgy hallottad, ezt megkapod náluk. Szeretnéd a maximumot kihozni magadból, amit az ő intézményükben megtehetsz. Stb, stb.
2015. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól van megpróbálom úgy fogalmazni hogy jó legyen :)
2015. márc. 20. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!