Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Napi 8 óra munkával legalább...

Napi 8 óra munkával legalább 4es érettségi lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! A kérdésem a következő lenne. Mérnöki szakra szeretnék menni tovább tanulni ! Az emeltet Informatikából tervezem letenni, és addigra szeretnék egy nyelvvizsgát is. Az érettségi 2017re várható(Amire 300pont lesz az alap elvileg) Szerintetek mennyi esélyem van arra, hogy felvesznek egy gyengébb egyetemre? A különórák nagyon drágák, és sajnos matekból, informatikából, és angolból is járnom kéne. Angol középfokot szerintem 1 év alatt megtudnám tanulni , mert éltem Angliában. Vajon megéri pénzt fektetni ebbe a dologba így ? 20/f

2015. márc. 26. 19:17
 1/6 A kérdező kommentje:
El is felejtettem ! Esti tagozaton tervezem az érettésgit, mellette ugye ahogy írtam 8 órás munkával ( Gyári munka 3 műszak)
2015. márc. 26. 19:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb is.
2015. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod ? Mert sajnos ez így a jelenlegi helyzetben nem élet.. Nekem ez nem életcél, egy gyárban dolgozni..
2015. márc. 26. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

"Az érettségi 2017re várható" "20/f"


Hányszor buktál?

2015. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy esti iskolában szeretném letenni az érettségit. Kérdésre válaszolva, nem buktam. Egyszerűen Szakmunkás iskolát végeztem. (Vendéglátói)
2015. márc. 26. 23:52
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
És ha van szakmád miért nem abban dolgozól?
2015. márc. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!