Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolába megyek szeptembe...

Középiskolába megyek szeptembertől, és nem ismerek senkit aki odamenne és ettől félek. Könnyen barátkozós tipus vagyok. Esetleg volt már valaki ilyen helyzetben? Mit csinált?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vannak szerintem így. Ne aggódj, főleg ha könnyen barátkozós típus vagy, hamar megismerkedsz majd mindenkivel. Egy tipp: Menj el a gólyatáborba! 😊
2015. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is most megyek es felek so pacsiii:D
2015. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én tavaly voltam így, a gólyatábor előtt kicsit izgultam,de már az első nap végére jól kijöttem az osztálytársaimmal. Pedig senkit nem ismertem én sem. Ha könnyen barátkozós vagy akkor meg főleg nem kell izgulni. Melyik suliba mész? :)
2015. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat(:
2015. márc. 28. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!