Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogy éreztetek érettségi...

Ti hogy éreztetek érettségi előtt?

Figyelt kérdés
Most hogy dolgozom a tételeket és az összes tétel ilyen 2 oldal körüli elgondolkodtam rajta hogy hiába van kidolgozva hogy fogom én ezeket megtanulni hiszen csomó tantárgy mindből 20-24 tétel félek hogy össze fogom keverni,összefolyik vagy nem fogom tudni megtanulni.

2015. márc. 28. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

én is most állok érettségi előtt, de én nem félek ettől

ott a május, amikor semmi dolgunk csak ezeket a tételeket jól megtanulni

ha beosztod, ismételsz, akkor nem lesz ilyen probléma

esetleg csinálj a tételekhez egy pár szavas vázlatot, ami alapján fel tudod idézni a benne lévőket és később csak ezeket a kulcsszavakat kell memorizálni, a többi jön magától

nekem legalábbis ez a trükk jön be legjobban

2015. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon féltem az írásbeliktől, főként a töri és emelt biosztól. De amint túl lettem mindegyiken, nevettem magamon, amiért ekkora ügyet csináltam belőlük.

Mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy szerencsésen fogtuk ki a magyar és töri tanárunkat is, mert hamarabb végeztünk a 11 és 12-es anyaggal, így már korábban EGYÜTT ki tudtuk dolgozni az összes szóbeli tételt, és mindannyiunknak volt lehetősége 2-3 alkalommal felelni is belőlük. Tehát az írásbeli idejére már minden szóbeli tételt tudtunk, és jól is jött...törin az esszék 70%-a illett a szóbeli tételekre, de szerintem még enélkül sem lett volna olyan nehéz megírni, hiszen ott az atlasz.

Szóval azt tanácsolnám mindenkinek, hogy ne izguljon, attól nem lesz jobb...ha becsületesen tanultál eddig és a következő 2 hónapot még kihasználod, baj nem érhet! :)

2015. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jómagam matekból emelteztem és azon kívül nem is igazán aggódtam az érettségi miatt. A magyar írásbeli egy IQ teszt, a töri írásbelihez elég elolvasni a törikönyveket egyszer-kétszer, a matek közép gyerekes (legalábbis nekem olyannak tűnt) de a fizika/biosz/kémia még középen is tanulós, a közép szóbelik pedig nem húzósak, a neked és a tanárnak is érdeke a minél jobb eredmény, úgyhogy lesz segítséged. Az emelt szóbelire viszont tessék tanulni rendesen, én is majdnem azon csúsztam el.
2015. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!