Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak fizika tz-t az...

Hogyan írjak fizika tz-t az erőtanból?

Figyelt kérdés

Ebből fogunk:

1,Az erő fogalma.

2,Newton törvénye (mind a 4)

3,A lendület fogalma, és megmaradás törvénye.

4,Erőtörvények(1 gravitációs, súrlódási, közeg ellenállási, rugó erő)

5,Centripetális erő(gyűjtőfogalom)

6,Forgató nyomaték fogalma(minden)

7,Egyensúly feltételei(egyszerűgép)


Rengeteg órán nem voltam, mert nagyon beteg voltam és bármennyire szeretnék pótolni, nem tudok, mert ha megnézem a többiek füzetét, vagy meghallgatom őket, nem értem meg, csak a tanárt értem meg.

Hogyan írjak így ebből?


Ja és elvileg holnap vagy pénteken írunk belőle..



2015. ápr. 7. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmagyarázod a tanárnak, majd megkéred, hogy tartson neked pár különórát, akár fizetsz is érte.
2015. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ó, ezt már mikor megkérdeztem.

Nem adhat külön órát abból amit tanít.

De megkérdeztem még pár embert az osztályból, és elvileg pénteken írjuk, de félek hogy 1es lesz..

2015. ápr. 7. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

A fogalmakat tanuld meg, ha konkrét példával van bajod írd ki szerintem segítünk. (vagyunk egy páran akik válaszolni szoktunk)

Helyetted megtanulni nem tudjuk/akarjuk, de segítünk, ha elakadtál.

2015. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hominida ***** válasza:

Én nem tudom, hogy Newton első két törvénye, a lendület és a centripetális erő hogy kerül az erőtani tz-be, de a tanár talán tudja. Itt van egy összefoglaló az erőtanból és a mozgástanból is, a megfelelő fejezeteket a könyvjelzők segítségével megtalálod. Ha itt érted, hogy miről van szó, és milyen képletek tartoznak oda, akkor a tankönyv magyarázata érthetőbb lesz. Késve kezdtél a pótláshoz, de ha nem ma írtatok, hanem pénteken, akkor van még esélyed.


[link]

2015. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!