Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » S. O. S.! Valaki segítene a...

Almási Bettina kérdése:

S. O. S.! Valaki segítene a Szent Péter Esernyőjében?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve olvastam ki a könyvet és azóta már szinte mindent el is felejtettem belőle. Újraolvasni nem túl sok kedvem volt, de holnapra kellenek az olvasónapló kérdései. Mivel két hetet hiányoztam, kiment a fejemből, hogy szünet utánra meg kell írni, ezért kezdtem csak most el. De nem akarok többet magyarázkodni, itt vannak a kérdések :

Milyen módon segíti az esernyő a papot a meggazdagodásban? Milyen csodás események történnek ?

Miként próbálja megvédeni a fiát Gregorics ?

Miért nem kedvelték Gregoricsot ?

Gregorics halála után milyen módon jár túl a rokonság eszén ?

Mi lesz csónakázás közben az esernyővel ?

Ki Münczné és mi a szerepe ?

Hogy kerül Veronka és Gyuri egy kocsira ?

Mi történik Gyurival apja halála után ?

Mi lett az esernyő sorsa ?

Hogy találkozik Veronka bátyja és Gyuri ?

Milyen körülmények közül értesül Veronka a történetből ?

Hogy zárul a regény?

Azért mindegyik kérdése tudok egy kis választ, de az sajnos nem elég ! Kérlek segítsetek ! Kíméljetek meg a " nem neteztél volna két napig és simán kitudtad volna olvasni "-s, és ehhez hasonló megjegyzésektől. ( Nem olyan fontos a hülye beszólásaitok miatt koptatni a klaviatúrát) Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!!



2015. ápr. 7. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen módon segíti az esernyő a papot a meggazdagodásban?

- Az esernyőben van a pénz. Így hozzájut.

Miért nem kedvelték Gregoricsot ?

- Mert nem volt túl kedves teremtés. Mogorva volt.

Gregorics halála után milyen módon jár túl a rokonság eszén ?

- Az esernyőbe rejti a pénzt.

Ki Münczné és mi a szerepe ?

- Müncz Jónás felesége. Müncz Jónás volt a "Szent Péter", mert ő rakta az esernyőt a bölcső fölé.

Hogy zárul a regény?

- Kiderül, hogy az esernyőben már rég nincs ott a pénz. Gyuri elveszi Veronkát.



Sajnos én is csak 1 éve lassan, hogy olvastam, de ezekre emlékeztem :)

2015. ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyos vagy! :)))
2015. ápr. 8. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!