Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME mellett lehet dolgozni?

BME mellett lehet dolgozni?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam hogy elég kemény suli, nem nagyon van a a hallgatóknak szabadideje. Beleférhet esetleg valamilyen diákmunka, vagy részmunkaidős állás, vagy mondjuk hétvégi meló? Nagyon fontos lenne, hogy hozzájárulhassak majd a kiadásaim rendezéséhez, a szüleim nem tudnak mindent finanszírozni. Külön örülnék ha válaszolna olyan, aki ott tanul, vagy tanult egy pár éve.


Előre is köszönöm!


17L



2015. ápr. 11. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Esélytelen
2015. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ott végeztem, gépészmérnökként. Délelőtt előadások, délután gyakorlatok, és rengeteg rajz. És közben a zh-kra is készülni kellett. Szóval dolgozni nem tudtam, de nem is kellett, ösztöndíjas voltam.
2015. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
nem csak mérnöki szakok vannak ott, környezetmérnökin meg műmanageren közgázon szerintem lehet
2015. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

különben meg ott a diákhitel 1, jegybanki alapkamatra

annak is megéri akinek amúgy nem kell pénz

2015. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit fogsz tanulni? Mérnöki szakokon eleinte tényleg esélytelen és/vagy nem ajánlott, mert itt a legkönnyebb elcsúszni. Hatalmas a követelménybeli különbség középsulihoz képest, épp elég szenvedés lesz az első félév így is. Próbáld meg valahogy kibekkelni az első félévet, és ha jó tanulmányi eredményt érsz el, kaphatsz ösztöndíja(ka)t is.
2015. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Biomérnök szakra szeretnék menni. Nem tudom hogy ez mennyivel könnyebb, vagy éppen nehezebb mint a többi szak.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2015. ápr. 11. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első 2 évben nem nagyon lehet, utána viszont már mehetsz szakmai helyre is dolgozni, ahol egyrészt nagyon hasznos tapasztalatot szerzel, másrészt több pénzt is kapsz, mintha mekiben dolgoznál.
2015. ápr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!