Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha átjelentkezek vagy újrafelv...

Ha átjelentkezek vagy újrafelvételizek, mennyi állami félévem marad?

Figyelt kérdés
Ugyanarra a szakra szeretnék menni, csak egy másik egyetemre, ilyenkor mi a szabály, a 12 állami félévemből mennyi marad elvégezni ott a sulit?
2015. ápr. 11. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
...Mennyit használtál fel?
2015. ápr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4-et használtam fel, és 7 féléves a képzés mindkét helyen. Azt tudom, hogyha jelentkezek egy másik alapképzésre, akkor a 12-ből marad 8 félévem, a kérdésem tulajdonképpen az lenne, hogy mivel ugyanarra a szakra jelentkezek, attól másik alapképzésnek veszik, nem "folytatásnak"?
2015. ápr. 11. 16:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet olyat, hogy írsz kérvényt a kiszemelt egyetemnek, hogy XY vagyok, wz éves zs szakos hallgató, és szeretnék átmenni, és Önöknél folytatni? Nálunk anno volt pár kérvény, mert náluk nem volt olyan szakirány, nálunk meg elvileg igen, csak elutasítottuk, mert gyakorlatilag nálunk se volt, nem indulhatott el...
2015. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!