Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a fenének egyetemre menni?

Mi a fenének egyetemre menni?

Figyelt kérdés
havi 90ezret 8 általánossal is megkeresek a tescoban árufeltöltőként,fárasztó,idegesítő a tanulás,nincs igazam? ( na jó győzzetek meg igazából érettségi előtt állok és unom az egészet) Motivation PLEASE
2015. ápr. 11. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

:D Jól kell egyetemet választani, mert itt is vannak olyan szakok, amit hiába végzel el, 90ezret fogsz keresni a tescoban árufeltöltőként.


Ne parázz be az érettségitől, annyira nem vészes. Nem vagyok büszke rá, de én nem igazából tanultam, mégis a legrosszabb jegyem egy 3-as lett. Ráfeküdtem arra, amiből tovább szerettem volna tanulni, és bőven elég volt ahhoz, hogy bekerüljek.

2015. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha neked elég a 90 ezer nekem 8.Én egyetemmel 590 ezret keresek.Te tudod.
2015. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Majd meglátod, túl leszel majd rajta, és tojni fogsz a kérdésedre. A kétségbeesés beszél csak belőled.

Amúgy sima érettségivel akár utcaseprő is lehetsz, én meg nem akartam ezen a szinten maradni. Durva hasonlat, de sajnos igaz. (Nekem van diplomám, de látok egyet s mást, ami elég elszomorító.)

2015. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
GYÓGYSZERÉSZETIRE/orvosira adtam be a jelentkezésem azzal ugye nem halok éhen?
2015. ápr. 11. 17:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem
2015. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jólvan akkor megnyugodott a kis lelkem :D mehetek vissza számolni és seggelni :DDDD
2015. ápr. 11. 18:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy utána további 5-6 évig számolhass/seggelhess. :D
2015. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem motivált, hogy állami támogatott szakon vagyok, ez már a harmadik évem így már tudok a szakmámban dolgozni (nem havi 590 ezer, de nem is a minimálbért kapom) és ez mellett kapok havi 32 ezret ösztöndíjként, amire nem kellett pályázni meg semmi, simán azért kapom, mert jó volt az előző szemeszterben az átlagom. Kb. ennyit kapok az első év 2. szemesztere óta, szóval pénzügyileg egész jó az egyetem. Sokkal többet keresek mint havi 90 ezer, úgy hogy igazából 3-4 hét ami húzós, mikor a vizsgák vannak, de amúgy meg vagy órán vagyok/tanulok vagy egy kényelmes irodában végzem a teendőim. Szóval tanulj csak, mert nem kis különbség van egy diplomás és egy 8 általánossal rendelkező havi bevétele között (meg hogy mennyire nehéz munkát végeznek)
2015. ápr. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!