Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mennyit vezettek (vezettete...

Ti mennyit vezettek (vezettetek egy héten)?

Figyelt kérdés
Most járok jogsira és kb hetente, vagy most pl. 10 nap múlva kaptam időpontot.Négy órán vagyok túl 6 hét alatt.Ti mennyit vezettetek. Ilyen tempóval karácsonyra végzek? Beszéltem más tanítványával, ő is szintén heti egy órát vezetett, s mikor szólt akkor betette heti két órára. Azt mondta az első óra után hogy majd lesznek akik levizsgáznak s akkor majd járok többször, de hát a levizsgázók helyére mindig jönnek újak. Egyébként az oktató teljesen normális csak hát a tempó.

2015. ápr. 13. 09:40
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az oktatók általában eléggé leterheltek, legalábbis délután. Én (igaz ennek 10+ éve) meg tudtam beszélni a munkahelyemen, hogy időnként eltűnök vezetni 2-2 órákra. Így hetente 2-3x, de volt hogy 4x is voltam vezetni. Olyankor szinte senki sincs nekik...
2015. ápr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én először elég ritkán jártam, mert nyár volt, vagy én utaztam el nyaralni, vagy az oktató, vagy közbe jött valami. Tök felesleges volt az egész, úgy éreztem, hogy semmit sem fejlődtem.

Utána ősztől úgy jártam, hogy heti 3 alkalommal. Annak volt értelme. Meg is bántam, hogy nyáron elpazaroltam arra a néhány ritka órára a pénzemet.

Ki kell választani, hogy neked melyik oktató jó. Van, aki délelőtt ér rá inkább, van, aki délután. Én így utólag tudom, hogy tuti nem járnék olyanhoz, akihez hetente egyszer van 10 naponként jutok el.

2015. ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát én du. 2-től érek rá, de felajánlottam neki hogy tudnék reggel menni akkor megbeszélném, hogy nem 8-ra hanem 9-re mennék a munkahelyemre, erre azt mondta hogy ő 9-kor kezd, mert másodállásba oktat s főállásba előző nap éjfélig dolgozik.
2015. ápr. 13. 10:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos neked kell alkalmazkodni az oktatóhoz.De ha ennyire leterhelt és nem lehet sűríteni a órákat,akkor beszélj vele,hogy ez neked nem felel meg és átmész máshoz.Elvégre te vagy aki fizet! Keresel olyat aki tud időpontot biztosítani neked reggel 7-8 körül. Persze nem összeveszni kell vele :)! Csak elmondani neki,hogy ilyen időbeosztással sajnos nem ő a megfelelő oktató számodra.
2015. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Válasholok hátha valaki elolvassa és hasznos lesz. Közben váltottam oktatót most heti 3 órát vezetek s rájöttem oktatók között is milyen külömbség van. Nem a modorában azzal nem is volt baj. Az új oktatóm folyamatosan magyarázot először most meg kérdez (milyen tábla, kinek van elsőbbsége, mit jelent stb.)A másik nem foglalkozott a táblákkal s forgalmas helyekre ő kanyarodott be én meg hátradőlve figyeltem. Hát most nem így megy nem nyomja helyettem a pedált.
2015. ápr. 23. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!