Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiummal kapcsolatban...

Kollégiummal kapcsolatban pozitív, negatív élmények?

Figyelt kérdés
Megszívattak valamivel? Vagy életed szerelmét találtad meg? Legjobb barátot? Esetleg eldurvult a helyzet? jöhetnek a történetek.. :D

2015. ápr. 13. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
középiskolai vagy egyetemi? mert kettő közötti életbe, működésbe van kicsi különbség
2015. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mind 2
2015. ápr. 13. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is tetszett a kollegium otlete. Sok diak, nem csak a suliban talalkoznek a haverokkal, hanem szinte egyutt laknak...aztan bekerultem az egyetemen egy olyan koliba ahol negyen laktunk egy szobaban, az agyam melett zugott a huto, aludni igy nehezen tudtam ami hagyjan volt ahhoz kepest, hogy a szobatarsam hajnali kettoig fenn volt, lampa felkapcsolva, zenet hallgatott es kozben sokszor a baratjaval telefonalt. Hiaba mondtuk neki egy masik szobatarsammal, hogy mi mar aludni szeretnenk, neki es a harmadik szobatarsnak mindegy volt, o csak a szakdolijat irta abban az evben, nem kellett koran kelnie, heti egy oraja volt. Volt, hogy atjott egy szinten vegzos es szinten semmit nem csinalo csoporttarsa az ejszaka kozepen es filmet neztek! Egyszeruen nem ertette meg, hogy a 4 lakobol 2 reggel 8-ra jar orara...

Abban a koleszban nem tudtuk a rozsdatol es a penesztol bezarnia koedukalt furdo ajtajat...akkor tanultam meg egy perc alatt elvegezni a napi tisztalkodast. Egyalkalommal jarvany is volt azon a szinten. Parszor kigyulladt a konyha is, hala a "korszeru" elektromos berendezeseknek es a lakok italozasanak....Hajra pecsi Jakabhegyi koli!!!

Elkoltoztem par honap mulva egy jobb helyre ahol tisztabb korulmenyek uralkodtak es csak egy szobatarsam volt, aki szinten jart orakra. Alapjaban szerettem valamiert koleszban lakni, nem is ertem, hiszen a fent leirtak alapjan utalnom kellet volna de megis a kozos fozesek es tanulasok, meg a vizsgak utani (es elotti) bulik, a kirandulasok a haverokkal szeppe teszik azokat az eveket.

2015. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!