Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

12.es vagyok,tehát most fogok érettségizni. Úgy érzem,hogy így az utolsó hetekben nem tanulunk semmi hasznosat a suliban,és fontos lenne készülnöm az emelt biológia és kémia érettségire. Ezért a héten nem megyek iskolába,és egész nap itthon vagyok,reggel felkelek,reggeli után rögtön elkezdek tanulni,csak az ebéd,a vacsora és az alvás szakít meg ebben. Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy szerintetek ez mennyire elfogadható,etikus? Érezzem magam nagyon rosszul,mert lógok? Eddig a 12 év alatt sose lógtam,csak akkor nem voltam suliban,ha tényleg beteg voltam.

Előre is köszönöm a válaszokat. 18/l



2015. ápr. 15. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, kislányom, tűnés a gép elől :))))


Ha nem tudnám, hogy a sajátom alszik, azt hinném, ő írta... Mondjuk náluk jó fejek a tanárok, biosz már egy hónapja csak annak van, aki abból érettségizik, filozófiából kiegyeztek két beadandóban, cserébe órán elvonulhatnak a könyvtárba tanulni...


Én csak azt mondtam, hogy ne felejtse el, hogy már csak három hete van a barátaival, akikkel 10 éves kora óta együtt töltött minden napot. Szóval azért ők bemennek, de csak egy-egy órára :)


Sok sikert az érettségihez és a felvételihez!!!!!

2015. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi etikátlan nincs ebben, engem is csak hátráltat a suliba járás, abszolút semmi érdemlegeset nem tanulunk, és nálunk nem engedik a diákot elvonulni. Ha tehetném én is itthon maradnék egész héten, csak én nem tudom megoldani a szülői igazolást (már csak 3 nap marad az 5-ből), beteg meg nem vagyok, hogy orvos igazoljon.
2015. ápr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!