Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha 4-es 5-ös...

Szerintetek ha 4-es 5-ös tanuló vagyok és can egy középfokú angol nyelvvizsgám, akkor be tudnék jutni egy orvosi egyetemre? Gimnáziumba járok és bioszból vagy 5ös lett az érettségim!

Figyelt kérdés
Igazából én gyerek háziorvos szeretnék lenni.Milyen egyetemek vannak?Lehetőleg Magyarországon!
2015. ápr. 17. 16:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért!
2015. ápr. 17. 16:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvosira emelt szintű biosz és kémia kell.Lehetőleg minél jobb.Ha ez a két tantárgy megy akkor bekerülhetsz.
2015. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Orvosi egyetemre emelt biosz és kémia érettségivel tudsz bejutni. Valóban nem árt az ötös, mondjuk nem mindegy, hogy hatvan vagy nyolcvan százalékkal az.

Nem értem, miért nem tudnál bejutni. :D

2015. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!