Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy működik az új KRESZ...

Hogy működik az új KRESZ vizsgarendszer?

Figyelt kérdés

Még 3 éve megcsináltam a régi kresz vizsgát, akkor arra úgy készültem, hogy leszedtem a programot, amit a vizsgán is használnak, megtanultam a kérdéseket és sokat gyakoroltam, majd a vizsgán gond nélkül hibátlanul átmentem.

Most újra kell csinálnom a KRESZ-t, mert lejárt a 2 év, amin belül jogsit kell szerezni, de közben módosították az egészet. Most is létezik ilyen program, mennyivel másabb a vizsga mint régen. Hogy lehet erre tisztességesen felkészülni? Ugyanazokat a kérdéseket kapod vizsgán is, mint a gyakorlóprogramon (már ha van egyáltalán)?



2015. ápr. 19. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Fellehet normálisan készülni.


Szerintem olyan sokat nem változott. (Én úgy érzem bár én is csináltam akkor de nekem nem sikerült most jobban megy sokkal)


Maga a program kinézetre tök ugyanaz -állítólag, bár minek változtatták volna meg - a tananyag is szinte ugyanaz. Pár jogszabály változott.

Gyakorlóprogram nincs de a szakoe.hu-n fenn van az összes kérdés. (állítólag én nekem valahogy a nagy része olyan, hogy már láttam)


De szerintem ha akkor ment akkor most is kéne pár hibásra mennie.

Egyébként én sokszor azt veszem észre, hogy több kérdés ugyanarra kérdezz rá. (vagy épp az ellentétére) Tehát nem kell félni. Ugyanaz az anyag mint tavaly csak mindenki be van fosva, hogy jajj bővítették a kérdéseket.

2015. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kinézetre ugyan az a program,csak a kérdéseket és a képeket cserélték le.Szerintem sokkal jobb mint a régi kérdéscsoport volt.Ugyan úgy be lehet gyakorolni.Én ma írtam egy 74 pontosat. :)
2015. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!