Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha elvégezném az ápolónői...

CarolineNetty kérdése:

Ha elvégezném az ápolónői szakmát és egy idő mulva ha ugy lenne szeretnék menni doktorira és ez lehetséges?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

nem éri meg, mert fogy a félév , és az orvosi végén milliókat perkálhatsz

ha orvos akarsz lenni, akkor annak menj

2015. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Doktori képzésre nem "szakmával", hanem mesterszakos (egyetemi) diplomával lehet jelentkezni.
2015. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ja értem, orvos szeretnél lenni? A kérdésből a PhD-re gondoltam.
2015. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ja és neked is felvételizned kell mint minden jelentkezőnek az orvosira. az ápolónői papír nem váltja ki a biosz kémia /fizika emelt érettségiz.
2015. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat
2015. ápr. 19. 12:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

miért kellett lepontozni az első válaszom?

most komolyan, mi abban a ráció, ha valaki 4 évig ápolónőnek tanul. aztán utána elmegy az orvosira. ahol 14 támogatott félév van. ő abból már 8-at elhasznált. szóval marad 3 év, és 3at minimum saját zsebből kell fizetnie!!!

szóval ha elmennél ápolőnőnek, utána meg orvosnak, még ha nem is csúszol, akkor is legalább 6 milliódba fog fájni.

el nem tudom képzelni,hogy miért lett lepontozva, amikor segíteni akartam.

2015. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!