Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért tanítanak iskolában...

Miért tanítanak iskolában olyanokat, amiket a büdös fene életben sehol semmilyen körülmények között nem fogok használni?

Figyelt kérdés

Ja, igen alapvető műveltség, mindenki ezzel jön. Nem érdekel.


Na most például a kémia mi a francnak nekem? Meg bárkinek is? Ráadásul emelt?


Matek... Oké, kell. De hogy én a pl gyökrevonást mikor fogom használni? Most komolyan. Egészségügyi suliba járok. Na most ha ne adja isten kórházba kerülök ápolónak, akkor mit kezdek vele? Gyökre vonom a betegeket???? Bár kórházban soha nem fogok dolgozni, ez csak példa volt. Sajnos ebbe a suliba vettek fel.

Vagy egy a sin meg cos vagy mi az isten. Betűből számolok ki számot. Mi értelme? Mi? Mi,Mi,???


A történelem... jó, ennek van valamennyi értelme, de minek kell olyan részletesen?


Ének... Minek, nem leszek én énekész...

Újra a kórházas példa.. Lekottázom a betegek szellentéseit?


Rajz... Kórházas példa: Lerajzolom a betegeket, mint dzsek rózt a titanikon??? (Direkt írtam így)


Tesi... Kézenállva megyek el a boltba két kiflit venni? Ja igen, nem felejtem el gyökrevonni és kivonni belőle a pít.



2015. ápr. 20. 22:37
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Én megértem teljesen. Egyébként biztos, hogy nem egészségügyi pályán fogok dolgozni, mert rühellem a kórházakat meg minden ilyen dolgot.

Egyszerűen ide vettek fel... Mert én bolond anno a jelentkezési lapra elsőnek azt írtam be. Egyéltalén nem érdekel ez eü.

2015. ápr. 22. 15:11
 22/23 anonim ***** válasza:
Akkor mit szeretnél csinálni, ahol ezek feleslegesek?
2015. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Szerintem ő se tudja. Bár a közmunkán kívül mindenhova kellenek alap szinten. :/
2015. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!