Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg tudom csinalni szerintetek?

Meg tudom csinalni szerintetek?

Figyelt kérdés
Kemiabol nem tanultam meg az alapokat mert nem szamoltunk mivel az mondta a tanar az iskola igy is a kemiabol a legrosszabb nem cogunk ugy szamolni.En zgy voltam 9.ben a kemiaval hogy nem lesz szuksegem ra a tanaromat utaltam o volt 10.ben is mivel nem erez egyutt senkivel es a rosszat akarja,nem tud biztatni es mint kiderult mivel felvettem 11.ben a kemiat es a bioszt ott sem tud felkesziteni.Bioszon ha alap oran nem tanulnek semmit en sik hulye lennek belole mert ez a no azt sem tudja mik a kovetelmenyek erettsegin.Az alaporas tanarom 2 fele dolgozatot irat a faktosokkal aki kozepen vagy aki emelten erettsegizik.Fakton pedig nem veszi szet kettot ugy csinalja hogy a kozepesekkel is emelt szintut irat amihez fel sem tudnak rendesen keszulni mert az alaporas tanarunk azt mondta nekik hogy nem kell a mozaik csak a lenard konyv.Szoval ennyig ereol a norol.A kemiabol fakton 2lettem.Kerdeztem tole nem-e tudna nekem magyarazni azt mondta nem.Nekem pedig fontos hogy valakire tudjak figyelni mert elmondja es megertem.Mateknal van ugy hogy egy 40 oldalt amiket csinaltunk feladatokat mindet megcsinalom mert azt megtudom egyedul max par kerdest teszek fel osztalytarsaimnak. De a kemia az mas.Ugy gondoltam eregiben hogy feladom nem lesz mar ebbol semmi es leadom ev vegen.Aztan most ahogy kimondtam hogy lead belegondoltam hogy en orvosira akarok menni.Van egy kulon tanarom akivel mar nem beszeltem egy jonapja mert nem voltam itthon de szeretnem megkerdezni tole hogy mit csinaljak?!Szerintetek mit tegyek?Egy nyar eleg es utanna meg egy kis ido az erettsegiig mivel en 12es leszek?!Nem tudom mit tegye sajnos annyora nincs mar onbizalmam.Ha lehet mellozzetek a beszolasokat.A tanacsokat elore is koszonom
2015. ápr. 24. 07:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem tanultad rendesen a kémiát és bioszt, jóformán azt sem tudod mit kellene tudni, akkor ne akarj orvos lenni. Nézz másik pálya után, csak a saját dolgodat könnyítenéd vele. :)


Ha mégis ez az álmod, keress fel egy külön tanárt. Ha komolyan veszed, nyilván fel lehet rá készülni. Kérdés mennyire komoly ez az orvosis fellángolás most nálad.

2015. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!