Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munka vagy egyetem mellett...

Munka vagy egyetem mellett van több ideje az embernek?

Figyelt kérdés
Azért kérdem ,mert ugye egyetemen kívül még tanulni is kell otthon.
2015. ápr. 25. 19:22
 1/4 ThodEE GoD ***** válasza:
100%
Nekem most meló mellett több időm van mint amikor tanultam is egyetemen, mikor már csak lógni meg dumálni jártam be akkor ott volt több időm, ez sok mindentől függ, attól is hogy milyen gyorsan tanulsz meg attól is milyen munkahelyed van/lesz. Plusz a család ha van stb..
2015. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a tanulás jobban felőröl, ha komolyan veszi az ember
2015. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen egyetemről, munkahelyről van szó. Büfé szak nem annyire megterhelő, de pl. egy építész, orvos, mérnök, vegyész már igen. Akárcsak éjjelesnek lenni egy olyan gyárban, ahol 5 percre alig üllhetsz le vagy pedig 50, sokszor hisztis beteget ápolni 12 órán átt egyedül.

GTK-ra járó, call centeres ismerőseim nem szakadnak meg.

2015. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg munka mellett több időm van.A hétvégeim szabadok nem kell 0-24 egy 500 oldalas jegyzetet bújni.
2015. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!