Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanuló hogyan osztályozha...

Magántanuló hogyan osztályozható, ha külföldön élt?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba járok. Külföldön éltem, nem voltam magyar iskolában az első félévben, ezért magántanulói státuszom van jelenleg. Második félév után érkeztem egy kicsivel, de mivel az anyag egymásra épül nem tudtam dolgozatokat írni a többiekkel, hanem próbáltam az osztálytársaim füzeteit másolni. Azt mondták, hogy vizsgázhatok vagy megírom az osztálytársaim dolgozatait. Ha heti óraszám X2 (2 félévnyi) dogát megírok, akkor osztályozható vagyok vizsga nélkül is?

Volt már valaki ilyen helyzetben?



2015. ápr. 26. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el vizsgázni, ha magántanuló vagy
2015. ápr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De az órákra bejársz?
2015. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tankönyvből is tudsz tanulni

A vizsgát meg a suliban kéne megkérdezni, hogy működik

2015. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy bejarok. Csak nem tetszik nekem ez a vizsgaugy, mert nincs egy rendes tankonyvunk se, az oszttarsak meg nem mindig pontosan jegyzetelnek. A tanarok meg nem mondjak meg, hogy pontosan mibol is lesz a vizsga, marmint temakoroket se nagyon...
2015. ápr. 26. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor meg valószínű, h mindent kell tudni

az éves anyagból - be kell pótolnod

2015. ápr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szakközépbe jársz vagy gimibe?
2015. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Látom gimi -

Hányadik osztály?

Pedig könyvből is be lehet pótolni az anyagot

2015. ápr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!