Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Történelem emelt szintű...

Történelem emelt szintű érettségizők?

Figyelt kérdés
Tanulással hogy haladtok?Kb. hol tartatok?Ki fog Szegeden érettségizni és melyik suliban?
2015. ápr. 28. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elég jól állok.
2015. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Örülünk neki.Reméljük nem alkohol szintjén.Persze,köszönjük hogy minden kérdésre tökéletes választ adott...
2015. ápr. 28. 18:24
 3/16 anonim ***** válasza:

Debrecenbe fogok érettségizni.

Most fejezem be a második világháborút és hát eléggé félek, még ismételni is akartam volna, mert az előzményekből mindent elfelejtettem. Kíváncsi vagyok, hogy fog sikerülni.

Te?

2015. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én most fejeztem be I. Lipót uralkodását + a törökök kiűzését.Szóval van még sok,de haladok a tanulással.Én az esszétől félek.Te mire tippelsz milyen esszé témakörök lesznek?
2015. ápr. 29. 14:54
 5/16 anonim ***** válasza:
Én már tavaly is emelteztem, de a szóbelin kihúztam az összes közül pont azt az egy tételt amit nem tudtam megtanulni, így eléggé gagyi pontom lett, nem is vettek fel az egyetemre. Most újra próbálom, de még mindig elég sokra emlékszek, úgyhogy csak ismétlés volt az egész. Az ilyen XII. századi társadalom meg reformkori gazdaság témákkal picit meggyűlt a bajom, azokat magolni kellett (Pedig én nagyon nem szeretek magolni :D). A rövid feladatokkal nem lesz gondom, az előző évek minden emelt és középszintű töri érettségijét megcsináltam, vettem próba érettségis könyvet stb.. Még gimiben emelt töri faktos voltam, onnan is sok minden rémlik. Az esszékkel sincs úgy igazán bajom, írtam belőlük rengeteget, de ha minden témakör ilyen társadalom vagy gazdaság lenne akkor igencsak megizzadnék :D
2015. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Akkor elég jól vághatod,meg elég nagy balszerencséd volt. :D

Különben szerintem mindenkinek ezek a társadalmi-gazdasági helyzetek a legnehezebbek.Pedig ezek szoktak lenni. :D

2015. ápr. 29. 21:27
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon félek, hogy milyen esszét raknak be, konkrétan van év, amelyikből egyiket se választanám :(
2015. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem vagy egyedül ezzel.Remélem jókat kapunk. :D Milyen esszékre számítasz?
2015. máj. 2. 23:05
 9/16 anonim válasza:
Én szerintem ősszel megyek újra :D
2015. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Haha. :D Szerintem nem lesz nehéz. :D
2015. máj. 4. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!