Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy nyelvvizsga szóbeli és...

Ha egy nyelvvizsga szóbeli és írásbeli részét két külön nyelvvizsga helyen teszem le, akkor azt lehet egyesíteni? Teljes értékű lesz, mintha egy helyen csináltam volna?

Figyelt kérdés

2015. máj. 3. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen.


Nekem, annó, volt A, B, és C. (Írásbeli, szóbeli, mindkettő).


Ha csak az egyik sikerül, a másik nem, akkor azt kapod meg. Ha később a másik is, akkor egyenértékű. De senkit nem érdekel, ha csak nem hivatalos helyre kell, csak a gyakorlati nyelvtudás, ami a legtöbb esetben nem egyezik meg a papírral.

2015. máj. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Nos, én anno Pécsen írásbeliztem, majd pár hónapra rá Bp-en, a Rigó utcában szóbeliztem. Mindkettő sikerült, tehát a B + A kiadott egy C-t.
2015. máj. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Igazából a diplomához kell az akkreditált nyv, csak nem tudom, hogy ez esetben is működik-e így a dolog vagy csak ha egy helyről szerzem meg.
2015. máj. 3. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!