Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi szünetben be kell...

Érettségi szünetben be kell menni a suliba?

Figyelt kérdés
Na ugye ezen a héten van érettségi szünet és ebbe a hétbe mehetnek az osztálytok kirándulni és van akik nem mennek azoknak meg be kell menni a suliba(koleszba)..Drága of-m ezt mondta,hogy aki nem jelenik meg annak igazolatlan nap, és nem fogad el semmilyen papírt. Esetleg valakinek ötlet,hogy milyen kifogással ne jelenjek meg?
2015. máj. 4. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg az érettségi SZÜNET az egy SZÜNET.
2015. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es, a legtöbb helyen nem.

Van olyan iskola, ahol délutánonként megtartják az órákat, amik a délelőtti érettségi miatt elmaradtak. Máshol pedig kötelező osztályprogramok vannak ezeken a napokon.


Kérdező: orvosi igazolást elvileg kötelessége elfogadni az osztályfőnöködnek, persze csak akkor, ha nincs valami oka azt feltételezni, hogy te hazudtál és nem is voltál beteg (pl. ha fennhangon terjeszted, hogy te márpedig csak azért sem leszel ott, vagy elvileg hú de szarul voltál az érettségi szünetben, közben meg posztolgatod a képeket arról, hol jártál mit csináltál stb.)

2015. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen pont, hogy de.
2015. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, én két éve érettségiztem, az ismerőseim kétharmada a korosztályom, tehát csak a középiskola során 8-10 iskoláról tudtam, milyen a rendszer, a húgom most érettségizik, a másik húgom meg két év múlva (mindhárman másik suliban) és nekik is vannak barátaik máshonnan. Egy olyan helyről sem hallottam még, ahol valóban szünet van, és nincsen valami kötelező program / délutáni, bepótolt oktatás. De biztos igazad van.
2015. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!