Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire volt...

Szerintetek mennyire volt nehéz a szövegértés az érettségin?

Figyelt kérdés

2015. máj. 4. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
szerintem könnyű volt
2015. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
sokkal sokkal könnyebbeket láttam már, a szöveg is egy baromság volt, meg kevés volt az idő.
2015. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem azért olyan nagyon könnyű nem volt. Megszenvedtem vele, a 11-est meg se tudtam csinálni időm se volt rá meg nem is tudtam mit kell csinálni.
2015. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én baromi nehéznek éreztem. Tavaly meg előtte sokkal egyszerűbb volt...
2015. máj. 4. 12:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nehéznek éreztem, hanem túl hosszúnak. Ennyi idő alatt kb. 7 feladatot tudtsm normálisan megcsinálni...
2015. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
85%

Jaja, 1 óra elég kevés volt.

Épp be tudtam fejezni

2015. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Dettó, szerintem se volt annyira nehéz (bár a 11-est hiába néztem a maradék 1-2 percben felváltva a többi feladattal, amire nem volt időm, mert egyszerűen nem értettem mit akar), mintsem hosszú. Nem tudom, hogy gondolták, hogy 60 perc alatt megoldasz 12 feladatot, amiből a legtöbb kifejtős. Egyszerűen görénység volt.


Egyébként te amint kijöttél érettségiről, kiírtad a kérdést? :D

2015. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, 11 fele befejeztem, otthonról írtam ki. :D
2015. máj. 4. 14:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintetek ha érvelésnél 2 modern irodalmi és egy klasszikus irodalmi példát említettem meg, az nagy probléma? Ugyanis nem nagyon jutott eszembe más. A Biblia még eszembe jutott, de nem tudtam, hogy kapcsolhatnám a témához, úgyhogy inkább hanyagoltam. :D
2015. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen letenném az ember elé aki ezt összeállította,hogy csinálja meg 60 perc alatt, legalább 80%-osra.

A szöveg nem volt annyira vészesen nehéz-bár tény,hogy volt már jóval könnyebb-de a feladatok.. egy-kettő eléggé félrevezető volt,véleménykifejtős amire a 60 perc igencsak kevés. Tény lehetett volna nehezebb is,de szerintem az utóbbi időben ez volt a legnagyobb kicseszés.

2015. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!