Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matek érettségivel kapcsolatos...

Matek érettségivel kapcsolatos tippek egy gyenge matek tanulónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap van ugye a matek! :/ Ti mit csináltok illetve hogy mit ajánlotok, vagy bármi hasonló dolgot, választ szívesen fogadok.:)

2015. máj. 4. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Én matekra sosem készültem(szerintem nem is nagyon lehet). Ha eleget gyakoroltál,akkor menni fog,középszinten a 3-ast még egy gyengébb matekos is elérhet..legalábbis amikor én érettségiztem,még ez volt(persze én emelt szinten csináltam,de nem azért mert olyan jó lennék). Neked így 1 nappal a matek előtt már nem igazán tudok mit tanácsolni. Gyakorlás kérdése az egész :)
2015. máj. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mindenhova írj valamit, hátha kapsz rá részpontot

olvasd el figyelmesen a feladatokat

ne felejtsd el a kikötést ahova kell

vigyél számológépet, vonalzókat, körzőt

az ábrákat inkább ceruzával rajzold, hogy ki tudd javítani ha esetleg elsőre nem sikerül

és a legfontosabb, használd a négyjegyűt, abban szinte minden benne van

sok sikert :)

2015. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
4 jegyű függvénytáblázat nagyon sokat segít, tavaly tapasztaltam ;)
2015. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

a feladatok egy részét meg lehet oldani kb úgy, hogy nem tudsz semmit, csak a függvénytáblát használod

a középszintűn a 3-ast nagyon könnyű összeszedni, ne izgulj, menni fog

2015. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!