Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha ma este végig...

Szerintetek ha ma este végig matekozok akkor az elég lesz arra, hogy meglegyen a 25 százalék?

Figyelt kérdés
Nagyon parázok a matektól soha nem gyakoroltam semmit lehet meg fogok bukni még egy gyorstalpaló matekos éjszaka jó lenne.
2015. máj. 4. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Tessék menni és lefeküdni! MOST!

Egy kettest össze fogsz tudni szedni, ha már eddig eljutottál. Ne izgulj, aludj egyet, ha kipihent vagy jobban fog az agyad.

Sok szerencsét!

2015. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Függvénytáblázatot vihetsz, abban benne van minden. Azt lapozgasd még ma át, és a könyvekből az alap logikát olvasgasd, utána majd kikeresheted a nehezebb képleteket a függvénytáblázatból. Meg nézd át gyorsan a korábbi évek érettségijeit, megoldásokkal együtt. Mivel én jó vagyok a matek alapjaiban, nehezen tudom elhinni, hogy ezek mellett nem fog sikerülni, de ha tényleg rossz vagy matekból, más lehetőség már nem lesz. Korábban kellett volna elkezdeni (pont én mondom, nálam a töri lesz ilyen. :D)
2015. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Plusz érettségin az ismereteidről több évnyiről kell számot adni,és nem az utolsó éjszakán valamit összehalandzsált dolgoktól kell várni,de aki eljutott addig az összetud kaparni 25-26 pontot,vagy ha nem jön össze akkor egy15-20 pont is jobb mint semmi,csak akkor szóbeli
2015. máj. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na hogy ment? én hónapok óta gyakoroltam, és lehet hogy szóbeli lesz belőle:"))
2015. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát lehet nekem is szóbeli lesz.A határán táncolok a 25nek.

Remélem holnap az emelt töri jobban fog menni. :D

2015. máj. 5. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát,szerintem nevetséges feladatok voltak.

Egy sima egyszerűsítéssel kezdtük , amiért kapásból 2 pont?!

Majd második részben kördiagarmmért 5 pont amikor csak százalékba meg fokba kellett számolni?

Második részben 4 pont azért,hogy egy forgáskúp magasságát kiszámold és az alapján 1 pici képletbe 2 sorban?

3 pont 1 sima gráfért ? 14 pont ez már kapásból...

Nevetségesen sok pontot adtak relatív józan paraszti ésszel végezendő plusz 3-at a függvény táblában lapozni kívánó feladatokért?

2 pont egy középpont meghatározásért ami az egyenletből kiolvasandó volt csak?

2015. máj. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!