Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A töri nem hivatalos megoldóku...

A töri nem hivatalos megoldókulcsáról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]

Megtárgyaljuk, ki mivel nem ért egyet? :D

Pl. a kommentekben már írták, hogy az 1/c-nél nem D, hanem B a megoldás, én is azt írtam be.

A 4-es igaz-hamisosnál ti pl. mit írtatok?


2015. máj. 6. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a grafikonos feladatra vagyok mérges. Mindig minőségtelen, ócska grafikonokat tesznek bele...


Amúgy viccesek ezek a "nem hivatalos megoldókulcsok" mert több is kering fent és nem minden pontjában egyezik.

2015. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy tele van hibával.
2015. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az általad említett feladatban szerintem is a B a jó megoldás, illetve én Velence helyett Bizáncot írtam, amúgy sztem jó.
2015. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én Velencét és Firenzét fordítva írtam...

Nekem rengeteg hibám lett az első részben, még szerencse, hogy az esszék viszonylag jól mentek. :D

2015. máj. 6. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
D helyett tényleg B a jó. Velence helyett én is Bizáncot írtam.
2015. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is bizáncot írtam!! az 1,c pedig tuti a B forrás.

több nem hivatalos is van. a vicc, hogy ezeket töri tanárok csinálják. hát ha nem biztosak legalább ne tegyék fel a netre csak magukat égetik be

2015. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!