Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretném a kilencedike...

Nagyon szeretném a kilencediket a Karinthy Frigyes Gimnáziumban elkezdeni, de nem vettek fel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van olyan lehetőség is hogy évközben iskolát váltok,de nem hiszem hogy lesz hely... Én mindenképp ebbe az iskolába szeretnék járni,ez az álom iskolám...

2015. máj. 7. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vettek fel, nem vagy elég jó oda, nem bírnád a tempót, utálnád, és nem az álomiskolád lenne. De elvileg fellebbezhetsz, azt nem tudom hol.
2015. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik tagozatra szerettél volna menni?
2015. máj. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Emelt angol
2015. máj. 8. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány pontod volt és hol voltál az ideiglenesen?
2015. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaza lehet az előttem szólónak, ha nem jutottál be, akkor lehet, hogy nem is bírnád (vagy nehezen bírnád) és akkor elmenne a kedved is tőle.

Egyébként utólag csak akkor vehetnek fel, ha megürül néhány hely. Erre azért van kevés esély az emelt angol osztályban, mert ha az angol/német kéttanosok a 0. évvégi vizsgán megbuknak, akkor az emelt angolba kerülnek, így elsősorban ők kerülnek a megüresedett helyekre.

2015. máj. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért van az, hogy az emelt angolban a létszám csak 29, hogy legyen hely a kéttanból kikerülteknek.

Persze, ha nem bukik meg senki a kéttanosok közül, akkor lehet még üres hely az emelt angolos osztályban.

2015. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!