Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most mire lehet számítani...

Most mire lehet számítani emelt informatika érettségin?

Figyelt kérdés
Gondolom itt könnyebb megjósolni mint bármi más tantárgynál, hogy milyen főfeladat típusok lesznek. Főleg az elsőre lennék kíváncsi tavaly Power Point volt ugye most esélytelen, hogy az legyen mert semmit nem tudok abból :D

2015. máj. 7. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha emelten akarsz érettségizni akkor szerintem a powerpoint elsajátítása kb. 2-3 óra alatt menne neked. Hajrá :)
2015. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elárulok neked egy titkot. Az érettségi feladatsort több előre elkészített feladat közül sorsolják ki. Na ennyit a könnyű jóslásról.
2015. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem word vagy powerpoint lesz az első feladat


amúgy te milyen nyelven fogsz programozni?

2015. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én C-be mást nem is tanultam :D

De fosok. 2010-es prog. feladatot alig tudtam megcsinálni, sőt 3-at totál nem is voltam képes felfogni.

2015. máj. 7. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!