Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megpróbáljam az emeltet?

Megpróbáljam az emeltet?

Figyelt kérdés
A középszintű németem 78-80% lett, az angolom 89-90%, de ennél többet szerettem volna vinni az egyetemre. Most 11.es vagyok, szerintetek megpróbáljam az emeltet valamelyikből jövő ősszel, hátha jobb lesz, mint a közép angol? Vagy van lehetőség megismételni a németet középszinten?
2015. máj. 8. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Meglehet ismételni a középszintet, de én azt javaslom, hogy próbáld meg az emelt szintet, ha úgy érzed képes vagy rá. Plusz pontokat ér és 60% felett nyelvvizsgával ér fel.
2015. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már megvan a nyelvvizsgám és lesz még ezen kívül 2 emeltem, sajna nem kapnék pluszt a nyelvre:(
2015. máj. 8. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha lesz még emelted, akkor szerintem felesleges megismételni. Ezek azért elég jó eredmények, és attól függően milyen szakra készülsz, (de én úgy sejtem), az a másik két emelt lesz főleg a pontvivő, tehát akkor annak nincs értelme, hogy csinálj még egyet. Átlagba ezek az eredmények is jók.
2015. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!