Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor kell elkezdeni a diákiga...

Mikor kell elkezdeni a diákigazolványt megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Szeptembertől leszek 9.-es és új diákigazolványom lesz. Mikor kell elkezdeni megcsináltatni? Beiratkozás után, vagy ráér augusztusban elkezdeni?
2015. máj. 9. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Október 31-ig jó a diákod, tehát bőven ráérsz vele.
2015. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem ér rá vele, kedves egyes, ugyanis hónapokat kell várni általában a diákigazolvány megérkezésére, nem valami jó folyton ideiglenes diákig. nevű papírfecniért szaladgálni.

Kérdező, a beiratkozáson kérdezz rá erre :)

2015. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, én csak 3 hetet vártam rá. Talán nem kéne szar helyre járnod. :*
2015. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gimnázium ahova jártam (ugyanis már túl vagyok rajta), az országos rangsor első 10 iskolájában van minden évben. De biztos szar, ha te mondod. Mert ugye az intézmények színvonalát egy tőlük teljesen függetlenül működő rendszer gyorsaságán át mérjük, igazad van. :)
2015. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!