Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akiket nem...

Vannak itt olyanok akiket nem vettek fel elsőre egyetemre? Ti hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
ÀOTK-ra jelentkeztem, szerintem idèn biztos nem fognak felvenni. Sikerült jòl elb.asznom az èrettsègiket :( ùgy gondoltam h jövőre ùjrapròbàlom, mivel màs szakra nem mennèk el, ha fel is vennènek mert annyira nem èrdekel. Csak mèg nem tudom mit fogok kezdeni mikor làtom h a baràtaimat mind felvettèk, èn meg mèg mindig othon rohadok...

2015. máj. 13. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Hát, mondjuk elmész melózni és nem otthon rhadsz meg élősködsz.
2015. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudod mikor fogok èn napi 8 òràt dolgozni havi 40 ezerèrt
2015. máj. 13. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

hát leginkább tanulni kell majd akkor nem otthon rohadni. attól függ melyik érettségid hogy sikerült. ha csak egyet rontasz el, amit a kémiára tippelek mert előző este itt rinyálsz.. na mindegy szóval akkor azt októberben kijavítanád.

és így rámenne a június vége, július,augusztus, szeptembered.. októberben kijavítanád utána szóbeli stb.. és ha még mindig úgy érzed hogy nem elég akkor meg májusban még kijavítasz egy másik érettségit.


bár csak úgy jelzem,hogy orvosként ha elvégzed és elmész rezidensnek akkor pár évig olyan 120 körül fogsz kapni. és ilyen mentalitással ez nem tudom neked való -e.

szóval ha nem vennének fel akkor én az októberi és a májusi javítóvizsgára készülnék minden erőmmel, hogy a követekező szeptemberben már a többiekkel ülj.


és ha sok lenne a szabadidőd akkor még mindig elmehetnél valahova dolgozni. mert ugye így nem lenne szeptembertől TB-d , diákod stb..



de ha nem vesznek fel akkor inkább a tanulásra koncentrálj.. és nem ciki.. a DOTE-ra 1600an jelentkeztek általános orvosira... felvesznek 220at kb.. szóval nem lennél egyedül így

2015. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!