Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME mérnökinfóra milyen...

BME mérnökinfóra milyen laptopot érdemes nézni PC mellé? Lehet élni nélküle egyetemen?

Figyelt kérdés

Kezdetben nagyban gondolkoztam (200-250e), de már kezdem meggondolni magam, szeretnék a gép mellé a lehető legkevesebbet költeni. Valami tapasztalat?

Ja és:

https://www.youtube.com/watch?v=Ll2UCRRBxRc#t=12



2015. máj. 14. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
5 éves core2duos géppel el lehet lenni... úgyse csináltok semmi olyat
2015. máj. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
amivel tudsz netezni és pdfet olvasni de már sok okos telefon is elég.
2015. máj. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
nekem nincs laptopom, tökéletesen el lehet lenni nélküle. asztali gép mellé egy tabletem van, ami vonaton jó ha ott is tanulni szeretnék. meg sok tárgynál szerintem nem is lehetne gépen jegyzetelni. meg amúgyis, wikin van fent jegyzet, még ha néha nem is a legjobb, azért teljesíteni lehet mindent belőlük, előadásokra járás nélkül is
2015. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor majd év elején kitalálom, hogy mire lesz szükségem. Szerintem veszek 100e alatt egy 13-14"-os lapost, csak azokkal meg az a baj, hogy nem tudni milyenek minőségre (összeszerelés, akksi).
2015. máj. 14. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:
a tapasztalat azt mutatja, hogy nagy laptopot nem jó hurcolni
2015. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 százezer alatt ne vegyél, nagyon gagyik. Szerintem szerezz valahonnan egy régebbi 2 magos laptopot, azok a nagy játékokon kívül szinte mindenre használhatók. De neked olyan laptopra van szükséged(gondolom), aminek jó akksija van. Márkát tudok ajánlani: ASUS, HP, Compaq. A 3 közül egyik gyártó gépe se hagyott még cserben (van egy régi hp laptopom(vistára felkészítve), van 1 14 éves Működő compaq-m, és egy 2 éves ASUS laptopom+ egy ASUS monitorom) És perifériáknál logitech cuccot vegyél, nekem nagyon bejött. (mármint a logitech)
2015. máj. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vegyél macbook air-t

nem zsákbamacska, és ha el akarod adni nem egy milliomodik dellelnovohptoshiba xyyxy32326 modell amire a kutya sem keres rá, hanem egy értéktartó dolog

2015. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az, hogy 340-ről 200-ra, vagy hogy 100-ról 40-50-re csökken az értéke engem teljesen hidegen hagy. Ha megveszem, akkor azt 4-5 évig nem úgysem adom el.
2015. máj. 14. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!