Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Befolyásol valamit egy eladói...

Befolyásol valamit egy eladói tanfolyamon hogy tériszonyom van?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem eladói tanfolyamra, a tesztem is sikerült már csak az orvosi vizsgálat van hátra. Nagyon örülök hogy bekerültem a tanfolyamra viszont félek is a gyakorlattól ugyanis tériszonyom van és mi lesz hogyha a polc legfelső polcára kell felrakjam az árút? Én egy székre sem merek felállni, talán egy létra legelső fokára felmerek de többre nem. Nagyon rosszul érzem magam hogyha fel kell álljak például egy székre, egyfajta pánik tör rám. Volt hogy már sikerült felállnom székre viszont kb 5 percbe telt mire felálltam rajta a közelemben lévő bútorba kapaszkodva, de kapaszkodás nélkül nem ment volna, szerintem le is szédültem volna. Egyszerűen nem tudom mit tegyek hogyha fel kell állnom valamire és úgy kell felpakolom az árút a polcra... :( Tudom mielőtt jelentkeztem volna a tanfolyamra ebbe bele kellett volna gondoljak, bele is gondoltam dehát minden munkában van hogy fel kell állni valamire. A takarítóknak a létrára hogy megpucolják az ablakot. Az iratokat berakni a szekrénybe ami éppenséggel magasan van..stb.

2015. máj. 14. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd tüzelőanyag kereskedésben vállalsz munkát.
2015. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen..
2015. máj. 14. 10:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor minek mész oda
2015. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy emiatt "kibuknál" , valamit kell tanulnia az embernek, az alkalmasságin meg ne hangoztasd .

Gáz amúgy, mert nincs a kereskedelemnek olyan területe, ahol ne kellene pakolásznod és megmásznod valamit .

Addig meg amíg tanuló vagy, 90 % -ban mást sem fogsz csinálni mint pakolászni, árut feltölteni .

2015. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk hallgatni ne hallgass a dologról, mert a balesetveszély az fenn áll és valaki megütheti a bokáját . Meg kell találni a középutat .
2015. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz és kúráltasd ki magad, esetleg saját magad gyógyítsd ki ingyen, fokozatosan. Először állnak melletted, aztán nem, a fokokon egyre magasabbra lépsz. Eladói munkakörben ezt nem úszod meg.
2015. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most kissé beijedtem.. én is arra gondoltam hogy itthon gyakorolhatnám a székre és létrára felmenést/felállást.régen amikor kicsi voltam a magas padlásra is fel mertem menni a létrán, sosem féltem de most úgy érzem hogy képtelen lennék felmenni.. pedig ha elaó szeretnék lenni akkor muszáj lenne leküzdeni ezt a félelmemet.. :(
2015. máj. 15. 15:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondom: ha van pénzetek, akkor pszichológusnál fóbiakezelés, ha nincs, akkor szerintem tök ugyanazt lehet csinálni a családtagok, barátok bevonásával: először mellettel állnak, aztán egy lépéssel-két lépéssel stb arrébb, először egy fok, utána kettő, abban a tempóban, ahogy te biztonságosnak érzed. Kettő motiváció az, hogy el akarod végezni ezt az iskolát és utána eladóként elhelyezkedni.
2015. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!